INSTAGRAM

Indywidualny program rozwoju osobistego

Indywidualny program rozwoju osobistego jest ofertą skierowaną do osób, dla których istotny jest rozwój osobisty i które chciałyby skorzystać z różnorodnych, skutecznych i indywidualnie dobranych dla siebie metod rozwoju.

Jeden cel – kilka metod
Nawet pracując nad jednym konkretnym celem masz okazję skorzystać z kilku metod, co pozwoli efektywniej osiągać Twoje zamierzenia i rozwinąć się w różnych obszarach.  Przykładowo, w przypadku treningu z obszaru komunikacji, asertywności czy radzenia sobie ze stresem, integracja kilku metod odpowiednio dobranych do Twoich potrzeb może pomóc Ci zwiększyć zakres narzędzi pomocnych w wypracowaniu konkretnej umiejętności.

Co przykładowo może zawierać Indywidualny Program Rozwoju Osobistego?
Program Rozwoju Osobistego przykładowo obejmować może wymienione w pozostałej ofercie m.in. treningi rozwoju osobistego, muzykoterapię, treningi radzenia sobie ze stresem, relaksację, psychoedukację, treningi komunikacji, treningi uważności lub arteterapię. Szczegółowy program i czas trwania jest ustalany indywidualnie z Tobą. Na konsultacji masz możliwość określenia swoich oczekiwań i celów.Do Twojego celu zostaną dobrane odpowiednie metody łączące różnorodne techniki. Dzięki temu masz szansę popracować nad celem poprzez różne metody, znajdując przy tym kolejne rozwiązania i nabywając nowe umiejętności.

Przykładowe obszary pracy w Indywidualnym Programie Rozwoju Osobistego:

 • skuteczne radzenie sobie ze stresem i napięciem
 • radzenie sobie z tremą i prezentacja na wystąpieniach publicznych
 • autoprezentacja i pewność siebie
 • skuteczne zarządzanie czasem
 • motywacja
 • efektywna komunikacja i poprawa jakości swoich relacji prywatnych i zawodowych
 • praca nad niechcianymi nawykami i kształtowanie nowych, korzystnych dla Ciebie nawyków, które pomogą Ci osiągać zamierzone cele
 • rozwój kreatywności
 • zwiększenie świadomości własnego ciała oraz głosu
 • poznanie własnych mechanizmów funkcjonowania
 • trening uważności, trening umiejętności świadomego życia
 • rozpoznawanie swoich potrzeb i wypracowywanie postaw asertywnych
 • trening skutecznej komunikacji w relacjach interpersonalnych

Zapraszamy do konsultacji celem doboru odpowiedniej dla siebie metody terapeutycznej i samorozwoju.

Zadzwoń lub skontaktuj się poprzez formularz

X

Jeśli chcesz być na bieżąco z aktualnymi warsztatami i wydarzeniami zapisz się do newsletteraWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych, w tym przesyłania informacji handlowych (newsletter). Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest...Zobacz całą treść


1. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest Symfonia – Centrum Terapii i Rozwoju Kornelia Jagodzińska z siedzibą ul. Bóżnicza 15/6, 61-751 Poznań NIP 7822861111
2. Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych następuje w celach marketingowych Administratora, w tym przesyłania informacji handlowych (newsletter). Dążymy do ciągłego ulepszania naszych usług, dlatego chcemy dostarczać tylko interesujące Panią/Pana i spersonalizowane informacje i aby to osiągnąć będziemy korzystać z profilowania.
3. Wszelkie pytania odnośnie przetwarzania przez nas danych, czy praw jakie Pani/Panu w związku z tym przysługują, proszę o przesłanie maila na adres biuro@symfoniacentrum.pl
4. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie na podstawie umowy o świadczenia usługi (t.j. art. 6 lit. ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 UE z dnia 27 kwietnia 2016 r. dalej: „RODO”).
5. W przypadku profilowania podstawą przetwarzania jest prawnie uzasadniony interes Administratora (art. 6 ust. 1 lit. f RODO) – jakim jest najlepsze dopasowanie przesyłanych informacji do Pani/Pana potrzeb i zainteresowań.
6. Dane będą przekazane wyłącznie do podmiotów świadczących na naszą rzecz usługi wsparcia w tym usługi księgowe, kadrowe oraz IT przy czym takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umów zawartych z nami i wyłącznie zgodnie z poleceniami Administratora. Poza wymienionymi podmiotami Pani/Pana dane mogą zostać udostępnione wyłącznie na żądanie podmiotów upoważnionych do tego na podstawie przepisów prawa.
7. Pani/Pana dane osobowe będą wykorzystywane przez nas do czasu rozwiązania umowy lub przedawnienia ewentualnych roszczeń.
8. Ma Pani/Pan prawo żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania.
9. Ma Pani/Pan prawo do zgłoszenia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych.
10. W celu realizacji jednego ze swoich praw prosimy o kontakt z nami korzystając z podanego wyżej adresu mailowego.
11. Komunikacja elektroniczna między sprzętem Uczestnika, a Administratorem podczas gromadzenia danych osobowych jest zaszyfrowana (SSL). Bazy danych zabezpieczone są przed nieuprawnionym dostępem do nich przez osoby trzecie.
12. Przekazanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody w zakresie udziału w usłudze Newsletter jest dobrowolne.