INSTAGRAM
Image Alt

Blog

Czy chciałabyś twórczo wyrazić siebie?


Czy chciałabyś podarować sobie twórczą przestrzeń? Czujesz, że chciałabyś tworzyć i jesteś ciekawa czym jest arteterapia i jak może wesprzeć Cię w budowaniu silnej relacji ze sobą? A może Twoja przyjaciółka, żona, partnerka, mama lub siostra w głębi duszy pragną tworzyć, oderwać się od codzienności i zrelaksować się?


Z okazji nadchodzącego Dnia Kobiet serdecznie zapraszamy na twórcze warsztaty dla kobiet.
Warsztaty dla Kobiet mają być przestrzenią dla Ciebie. Poprzez ćwiczenia z zakresu szeroko pojętej arteterapii i muzykoterapii będziesz mogła czerpać pomysły do działania w codzienności, inspirację do spojrzenia na świat z innej perspektywy. W atmosferze akceptacji i wolności, wśrod innych Kobiet będziesz mogła zadbać o siebie i swój rozwój. 

Co wyniesiesz z warsztatów? 

– otrzymasz przestrzeń, w której będziesz mogła wyrazić w pełni siebie poprzez sztukę
– spotkasz się ze swoją twórczą częścią i będziesz miała okazję do wypróbowania rozwojowych technik arteterapii
– otrzymasz ćwiczenia, które pomogą Tobie czerpać w pełni z „tu i teraz”
– wzmocnisz umiejętność zauważania swoich mocnych stron
– dowiesz się co może Tobie pomóc, aby na co dzień żyć twórczo, akceptować siebie i tworzyć ze sobą przyjazną relację
– twórczo zintegrujesz się z innymi kobietami
– poznasz techniki arteterapeutyczne, z których będziesz mogła korzystać także w swoim domuTerminy warsztatów (stacjonarnie oraz online)
10 marca godz.18.00 – 20.00 – warsztat w formie online
11 marca (sobota) godz. 13.00-15.30 – warsztat stacjonarny w Sopocie (Budynek LAS Academy)

Liczba miejsc ograniczona.


Jak zapisać się na warsztaty?

Napisz do nas na maila lub przez poniższy formularz (z zaznaczeniem na który rodzaj warsztatu chciałabyś się zapisać): symfonia.kontakt@gmail.com
Po dokonaniu wpłaty w wysokości 140 zł, otrzymasz potwierdzenie zapisu i gwarancję miejsca na warsztacie.


W przypadku rezygnacji z warsztatu wpłacona kwota jest zwracana do dnia 20.02. W przypadku rezygnacji po 20.02, kwota nie jest zwracana, jednak można na to miejsce wpisać inną osobę tzn.przekazać zakupiony bilet wstępu.

Chcesz podarować bliskiej osobie wyjątkowy prezent w postaci twórczych warsztatów?
Aby otrzymać voucher napisz do nas na maila: symfonia.kontakt@gmail.com lub przez formularz kontaktowy na stronie, dokonaj opłaty i otrzymaj od nas imienny voucher w wersji do druku.
Voucher stanowi formę biletu wstępu na warsztat. Obowiązują takie same zasady jak powyżej przy zakupie miejsca na warsztacie dla siebie.

  Umów się na konsultację lub zadaj pytanie

  FORMULARZ KONTAKTOWY


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania/wiadomości poprzez Formularz Kontaktowy. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest...Zobacz całą treść


  1. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest Symfonia – Centrum Terapii i Rozwoju Kornelia Jagodzińska z siedzibą ul. Bóżnicza 15/6, 61-751 Poznań NIP 7822861111
  2. Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych następuje w celach obsługi Państwa zapytania/wiadomości.
  3. Wszelkie pytania odnośnie przetwarzania przez nas danych, czy praw jakie Pani/Panu w związku z tym przysługują, proszę o przesłanie maila na adres kontakt.rejestracja@gmail.com
  4. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie na podstawie umowy o świadczenia usługi (t.j. art. 6 lit. ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 UE z dnia 27 kwietnia 2016 r. dalej: „RODO”).
  5. Dane będą przekazane wyłącznie do podmiotów świadczących na naszą rzecz usługi wsparcia w tym usługi księgowe, kadrowe oraz IT przy czym takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umów zawartych z nami i wyłącznie zgodnie z poleceniami Administratora. Poza wymienionymi podmiotami Pani/Pana dane mogą zostać udostępnione wyłącznie na żądanie podmiotów upoważnionych do tego na podstawie przepisów prawa.
  6. Pani/Pana dane osobowe będą wykorzystywane przez nas do czasu rozwiązania umowy lub przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  7. Ma Pani/Pan prawo żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania.
  8. Ma Pani/Pan prawo do zgłoszenia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych.
  9. W celu realizacji jednego ze swoich praw prosimy o kontakt z nami korzystając z podanego wyżej adresu mailowego.
  10. Komunikacja elektroniczna między sprzętem Uczestnika, a Administratorem podczas gromadzenia danych osobowych jest zaszyfrowana (SSL). Bazy danych zabezpieczone są przed nieuprawnionym dostępem do nich przez osoby trzecie.
  11. Przekazanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody w zakresie kontaktu przez Formularz Kontaktowy jest dobrowolne.

  Leave a Comment:

  X

   Jeśli chcesz być na bieżąco z aktualnymi warsztatami i wydarzeniami zapisz się do newslettera
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych, w tym przesyłania informacji handlowych (newsletter). Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest...Zobacz całą treść


   1. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest Symfonia – Centrum Terapii i Rozwoju Kornelia Jagodzińska z siedzibą ul. Bóżnicza 15/6, 61-751 Poznań NIP 7822861111
   2. Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych następuje w celach marketingowych Administratora, w tym przesyłania informacji handlowych (newsletter). Dążymy do ciągłego ulepszania naszych usług, dlatego chcemy dostarczać tylko interesujące Panią/Pana i spersonalizowane informacje i aby to osiągnąć będziemy korzystać z profilowania.
   3. Wszelkie pytania odnośnie przetwarzania przez nas danych, czy praw jakie Pani/Panu w związku z tym przysługują, proszę o przesłanie maila na adres biuro@symfoniacentrum.pl
   4. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie na podstawie umowy o świadczenia usługi (t.j. art. 6 lit. ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 UE z dnia 27 kwietnia 2016 r. dalej: „RODO”).
   5. W przypadku profilowania podstawą przetwarzania jest prawnie uzasadniony interes Administratora (art. 6 ust. 1 lit. f RODO) – jakim jest najlepsze dopasowanie przesyłanych informacji do Pani/Pana potrzeb i zainteresowań.
   6. Dane będą przekazane wyłącznie do podmiotów świadczących na naszą rzecz usługi wsparcia w tym usługi księgowe, kadrowe oraz IT przy czym takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umów zawartych z nami i wyłącznie zgodnie z poleceniami Administratora. Poza wymienionymi podmiotami Pani/Pana dane mogą zostać udostępnione wyłącznie na żądanie podmiotów upoważnionych do tego na podstawie przepisów prawa.
   7. Pani/Pana dane osobowe będą wykorzystywane przez nas do czasu rozwiązania umowy lub przedawnienia ewentualnych roszczeń.
   8. Ma Pani/Pan prawo żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania.
   9. Ma Pani/Pan prawo do zgłoszenia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych.
   10. W celu realizacji jednego ze swoich praw prosimy o kontakt z nami korzystając z podanego wyżej adresu mailowego.
   11. Komunikacja elektroniczna między sprzętem Uczestnika, a Administratorem podczas gromadzenia danych osobowych jest zaszyfrowana (SSL). Bazy danych zabezpieczone są przed nieuprawnionym dostępem do nich przez osoby trzecie.
   12. Przekazanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody w zakresie udziału w usłudze Newsletter jest dobrowolne.