INSTAGRAM

Blog

Chcesz podarować bliskiej osobie wyjątkowy prezent w postaci twórczych warsztatów dla kobiet? Voucher to wyjątkowy, oryginalny prezent dla przyjaciółki, żony, partnerki lub mamy.


Co zrobić, aby otrzymać voucher? Napisz do nas na maila: symfonia.kontakt@gmail.com lub zgłoś się poprzez poniższy formularz, dokonaj opłaty i otrzymaj od nas imienny voucher dla bliskiej osoby w wersji do druku.
Voucher stanowi formę biletu wstępu na warsztat. Obowiązują takie same zasady jak poniżej przy zakupie miejsca na warsztacie dla siebie.


Opis warsztatu:


Z okazji nadchodzącego Dnia Kobiet serdecznie zapraszamy na twórcze warsztaty dla kobiet.
Warsztaty dla Kobiet mają być przestrzenią dla Ciebie. Poprzez ćwiczenia z zakresu szeroko pojętej arteterapii i muzykoterapii będziesz mogła czerpać pomysły do działania w codzienności, inspirację do spojrzenia na świat z innej perspektywy. W atmosferze akceptacji i wolności, wśrod innych Kobiet będziesz mogła zadbać o siebie i swój rozwój. 

Co wyniesiesz z warsztatów? 

– otrzymasz przestrzeń, w której będziesz mogła wyrazić w pełni siebie poprzez sztukę
– spotkasz się ze swoją twórczą częścią i będziesz miała okazję do wypróbowania rozwojowych technik arteterapii
– otrzymasz ćwiczenia, które pomogą Tobie czerpać w pełni z „tu i teraz”
– wzmocnisz umiejętność zauważania swoich mocnych stron
– dowiesz się co może Tobie pomóc, aby na co dzień żyć twórczo, akceptować siebie i tworzyć ze sobą przyjazną relację
– twórczo zintegrujesz się z innymi kobietami
– poznasz techniki arteterapeutyczne, z których będziesz mogła korzystać także w swoim domuTerminy warsztatów (stacjonarnie oraz online)
10 marca godz.18.00 – 20.00 – warsztat w formie online
11 marca (sobota) godz. 13.00-15.30 – warsztat stacjonarny w Sopocie (Budynek LAS Academy)

Liczba miejsc ograniczona.


Jak zapisać się na warsztaty?

Napisz do nas na maila (z zaznaczeniem na który rodzaj warsztatu chciałabyś się zapisać): symfonia.kontakt@gmail.com
Po dokonaniu wpłaty w wysokości 140 zł, otrzymasz potwierdzenie zapisu i gwarancję miejsca na warsztacie.


W przypadku rezygnacji z warsztatu wpłacona kwota jest zwracana do dnia 20.02. W przypadku rezygnacji po 20.02, kwota nie jest zwracana, jednak można na to miejsce wpisać inną osobę tzn.przekazać zakupiony bilet wstępu

Warsztat poprowadzi Weronika Rydzewska – dyplomowana muzykoterapeutka, arteterapeutka, muzyk, która na co dzień pracuje z dorosłymi i dziećmi. Więcej na temat prowadzącej przeczytasz tutaj

  Umów się na konsultację lub zadaj pytanie

  FORMULARZ KONTAKTOWY


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania/wiadomości poprzez Formularz Kontaktowy. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest...Zobacz całą treść


  1. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest Symfonia – Centrum Terapii i Rozwoju Kornelia Jagodzińska z siedzibą ul. Bóżnicza 15/6, 61-751 Poznań NIP 7822861111
  2. Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych następuje w celach obsługi Państwa zapytania/wiadomości.
  3. Wszelkie pytania odnośnie przetwarzania przez nas danych, czy praw jakie Pani/Panu w związku z tym przysługują, proszę o przesłanie maila na adres kontakt.rejestracja@gmail.com
  4. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie na podstawie umowy o świadczenia usługi (t.j. art. 6 lit. ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 UE z dnia 27 kwietnia 2016 r. dalej: „RODO”).
  5. Dane będą przekazane wyłącznie do podmiotów świadczących na naszą rzecz usługi wsparcia w tym usługi księgowe, kadrowe oraz IT przy czym takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umów zawartych z nami i wyłącznie zgodnie z poleceniami Administratora. Poza wymienionymi podmiotami Pani/Pana dane mogą zostać udostępnione wyłącznie na żądanie podmiotów upoważnionych do tego na podstawie przepisów prawa.
  6. Pani/Pana dane osobowe będą wykorzystywane przez nas do czasu rozwiązania umowy lub przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  7. Ma Pani/Pan prawo żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania.
  8. Ma Pani/Pan prawo do zgłoszenia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych.
  9. W celu realizacji jednego ze swoich praw prosimy o kontakt z nami korzystając z podanego wyżej adresu mailowego.
  10. Komunikacja elektroniczna między sprzętem Uczestnika, a Administratorem podczas gromadzenia danych osobowych jest zaszyfrowana (SSL). Bazy danych zabezpieczone są przed nieuprawnionym dostępem do nich przez osoby trzecie.
  11. Przekazanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody w zakresie kontaktu przez Formularz Kontaktowy jest dobrowolne.

  X

   Jeśli chcesz być na bieżąco z aktualnymi warsztatami i wydarzeniami zapisz się do newslettera
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych, w tym przesyłania informacji handlowych (newsletter). Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest...Zobacz całą treść


   1. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest Symfonia – Centrum Terapii i Rozwoju Kornelia Jagodzińska z siedzibą ul. Bóżnicza 15/6, 61-751 Poznań NIP 7822861111
   2. Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych następuje w celach marketingowych Administratora, w tym przesyłania informacji handlowych (newsletter). Dążymy do ciągłego ulepszania naszych usług, dlatego chcemy dostarczać tylko interesujące Panią/Pana i spersonalizowane informacje i aby to osiągnąć będziemy korzystać z profilowania.
   3. Wszelkie pytania odnośnie przetwarzania przez nas danych, czy praw jakie Pani/Panu w związku z tym przysługują, proszę o przesłanie maila na adres biuro@symfoniacentrum.pl
   4. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie na podstawie umowy o świadczenia usługi (t.j. art. 6 lit. ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 UE z dnia 27 kwietnia 2016 r. dalej: „RODO”).
   5. W przypadku profilowania podstawą przetwarzania jest prawnie uzasadniony interes Administratora (art. 6 ust. 1 lit. f RODO) – jakim jest najlepsze dopasowanie przesyłanych informacji do Pani/Pana potrzeb i zainteresowań.
   6. Dane będą przekazane wyłącznie do podmiotów świadczących na naszą rzecz usługi wsparcia w tym usługi księgowe, kadrowe oraz IT przy czym takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umów zawartych z nami i wyłącznie zgodnie z poleceniami Administratora. Poza wymienionymi podmiotami Pani/Pana dane mogą zostać udostępnione wyłącznie na żądanie podmiotów upoważnionych do tego na podstawie przepisów prawa.
   7. Pani/Pana dane osobowe będą wykorzystywane przez nas do czasu rozwiązania umowy lub przedawnienia ewentualnych roszczeń.
   8. Ma Pani/Pan prawo żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania.
   9. Ma Pani/Pan prawo do zgłoszenia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych.
   10. W celu realizacji jednego ze swoich praw prosimy o kontakt z nami korzystając z podanego wyżej adresu mailowego.
   11. Komunikacja elektroniczna między sprzętem Uczestnika, a Administratorem podczas gromadzenia danych osobowych jest zaszyfrowana (SSL). Bazy danych zabezpieczone są przed nieuprawnionym dostępem do nich przez osoby trzecie.
   12. Przekazanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody w zakresie udziału w usłudze Newsletter jest dobrowolne.