INSTAGRAM

Blog

Miło nam poinformować, że rozpoczęliśmy współpracę z Uniwersytetem Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, w ramach Programu Wsparcia psychologiczno-pedagogicznego dla uczniów i nauczycieli oraz rodziców.

W ramach projektu odbędą się m.in. liczne szkolenia, na które serdecznie zapraszamy opiekunów, rodziców i nauczycieli.

W  ramach programu odbędzie się m.in. praktyczne szkolenie „Jak skutecznie radzić sobie ze stresem?”. Szkolenie jest realizowane w formie online.

Na szkoleniu będą poruszane następujące zagadnienia:

– Czym jest stres i jaki może mieć na nas wpływ?

– Jak zapobiegać negatywnemu wpływowi stresu?

– Jak rozpoznać swój styl radzenia sobie ze stresem?

– Jak wykorzystać swoje mocne strony w lepszym radzeniu sobie ze stresem?

– Jakie są skuteczne sposoby na lepsze radzenie sobie ze stresem?

– W jaki sposób działa relaksacja i czy naprawdę jest taka skuteczna?

– Arteterapia i uważność – jak mogą pomóc w lepszym radzeniu sobie ze stresem?

– Jak efektywnie wykorzystywać poznane metody radzenia sobie ze stresem w codziennym życiu oraz jak zastosować je również w przypadku pracy z dziećmi i młodzieżą?

Na szkoleniu będzie możliwość doświadczenia poruszanych zagadnień w praktycznych ćwiczeniach oraz treningu wybranych metod pomocnych w lepszym radzeniu sobie ze stresem w życiu codziennym.

Dostępne terminy, szczegóły na temat szkolenia oraz zapisy na: https://pwpp.uksw.edu.pl/opiekunowie/jak-skutecznie-radzic-sobie-ze-stresem/

X

  Jeśli chcesz być na bieżąco z aktualnymi warsztatami i wydarzeniami zapisz się do newslettera
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych, w tym przesyłania informacji handlowych (newsletter). Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest...Zobacz całą treść


  1. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest Symfonia – Centrum Terapii i Rozwoju Kornelia Jagodzińska z siedzibą ul. Bóżnicza 15/6, 61-751 Poznań NIP 7822861111
  2. Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych następuje w celach marketingowych Administratora, w tym przesyłania informacji handlowych (newsletter). Dążymy do ciągłego ulepszania naszych usług, dlatego chcemy dostarczać tylko interesujące Panią/Pana i spersonalizowane informacje i aby to osiągnąć będziemy korzystać z profilowania.
  3. Wszelkie pytania odnośnie przetwarzania przez nas danych, czy praw jakie Pani/Panu w związku z tym przysługują, proszę o przesłanie maila na adres biuro@symfoniacentrum.pl
  4. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie na podstawie umowy o świadczenia usługi (t.j. art. 6 lit. ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 UE z dnia 27 kwietnia 2016 r. dalej: „RODO”).
  5. W przypadku profilowania podstawą przetwarzania jest prawnie uzasadniony interes Administratora (art. 6 ust. 1 lit. f RODO) – jakim jest najlepsze dopasowanie przesyłanych informacji do Pani/Pana potrzeb i zainteresowań.
  6. Dane będą przekazane wyłącznie do podmiotów świadczących na naszą rzecz usługi wsparcia w tym usługi księgowe, kadrowe oraz IT przy czym takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umów zawartych z nami i wyłącznie zgodnie z poleceniami Administratora. Poza wymienionymi podmiotami Pani/Pana dane mogą zostać udostępnione wyłącznie na żądanie podmiotów upoważnionych do tego na podstawie przepisów prawa.
  7. Pani/Pana dane osobowe będą wykorzystywane przez nas do czasu rozwiązania umowy lub przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  8. Ma Pani/Pan prawo żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania.
  9. Ma Pani/Pan prawo do zgłoszenia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych.
  10. W celu realizacji jednego ze swoich praw prosimy o kontakt z nami korzystając z podanego wyżej adresu mailowego.
  11. Komunikacja elektroniczna między sprzętem Uczestnika, a Administratorem podczas gromadzenia danych osobowych jest zaszyfrowana (SSL). Bazy danych zabezpieczone są przed nieuprawnionym dostępem do nich przez osoby trzecie.
  12. Przekazanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody w zakresie udziału w usłudze Newsletter jest dobrowolne.